Aktualności

KOMUNIKAT TECHNICZNY NR 3 ws. opłat startowych i koszulek okolicznościowych

koszulka

Pragniemy przypomnieć, że co prawda zapisy trwają do 31 maja 2019 r., to jednak jeśli macie ochotę otrzymać okolicznościową koszulkę z „XI KMR” to rejestracji i opłacenia wpisowego należy dokonać do 27 maja 2019 r. liczy się data zaksięgowania na konto bankowe (takie są wymogi czasowe producenta wykonującego koszulki).

Prosimy nie zwlekajcie do ostatniej chwili!

Pozdrawiamy!

Organizatorzy - członkowie AGK Koźmin Wlkp.

 

XI KMR - komunikat techniczny nr 2

komunikat 300

KOMUNIKAT TECHNICZNY NR 2 ws. opłat startowych.

 1. Wszelkie informacje o wysokości opłaty startowej i terminach zawarte są

w Komunikacie Technicznym nr 1 (Regulamin) „XI KMR”.

 1. Pragniemy uspokoić wszystkich uczestników, którzy dokonali już opłaty, a jeszcze na stronie
  zwierającej listę zapisanych uczestników brak jest oznaczenia jej dokonania,
  że do 17.05.2019 r. informacje te zostaną uzupełnione i wszyscy, którzy już wykonali stosowne przelewy zostaną oznaczeni-podświetleni na zielono. Kolejne weryfikacje listy będą dokonywane w terminie do końca każdego kolejnego tygodnia, a jeżeli czas pozwoli to trochę wcześniej?
 2. Pragniemy również przypomnieć, że co prawda zapisy trwają do 31 maja 2019 r., to jednak jeśli macie ochotę otrzymać okolicznościową koszulkę z „XI KMR” to rejestracji i opłacenia wpisowego należy dokonać do 27 maja 2019 r. liczy się data zaksięgowania na konto bankowe (takie są wymogi czasowe producenta wykonującego koszulki). Prosimy
  nie zwlekajcie do ostatniej chwili!
 3. Uwaga Osoby!, które ukończyły 70 lat. Na dystansach Mini, Mega, Giga „XI KMR” opłata startowa obowiązująca dla Was wynosi = 40 zł czyli 50% wpisowego!

Ci z Was, którzy już dokonali opłaty otrzymają zwrot nadpłaty ww. kwoty.

Pozdrawiamy!

Organizatorzy - członkowie AGK Koźmin Wlkp.

Komunikat w sprawie trasy XI KMR 2019

Witamy!

W oczekiwaniu na rozpoczęcie zapisów, które planujemy uruchomić pod koniec przyszłego tygodnia, dogrywamy jeszcze drobne szczegóły, mamy zaszczyt zaprezentować przebieg Tras XI KMR 2019.

Dla wielu z Was będzie to wielkie zaskoczenie, gdyż dotychczasowe edycje, a było ich 10 kojarzyły się nieodłącznie z koźmińskim Zamkiem i okolicami. Jako, że otwieramy kolejną dyszkę, czas na zmiany. Z podjętymi przez nas wyzwaniami czyli udziałem w cyklu Supermaratony.pl (o czym na łamach naszej strony i facebooka informowaliśmy w wcześniejszych komunikatach) łączą się konieczne do wprowadzenia zmiany. Do jednych z najważniejszych należą zmiany przebiegu tras. Musieliśmy wydłużyć ich dystanse, tak by nie jeździć kilkanaście razy po jednej pętli. Tym razem zawitamy w zupełnie inne okolice Koźmina Wlkp., dotąd nigdy nieodwiedzane przez koźmiński maraton sąsiadujące z nami rejony; Gminę Borek Wlkp., Gminę Jaraczewo, Gminę Jarocin. Omijamy tym samym drogi wojewódzkie i krajowe, co jest ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa uczestników oraz uniknięcia utrudnień w ruchu drogowym dla innych użytkowników i naszych możliwości zabezpieczenia trasy.

Czytaj więcej: Komunikat w sprawie trasy XI KMR 2019

Zaproszenie na XI KMR

plakat 300 2019

XI KOŹMIŃSKI MARATON ROWEROWY

Koźmin Wlkp. 08 czerwca 2019 r..

ZAPISY ROZPOCZĘTE - SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. przy IKS ,,Spartakus” ma zaszczyt zaprosić

do udziału w XI Koźmińskim Maratonie Rowerowym.

 

Wzorem lat ubiegłych uruchomiliśmy (wyłącznie!) internetowy system zapisów, które tym razem trwać będą do 31 maja 2019 r., lub osiągnięcia limitu 600 uczestników na wszystkich dystansach.

Czytaj więcej: Zaproszenie na XI KMR

Komunikat organizacyjny cyklu Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2019

W czasie styczniowego spotkania w Łasku ustalony został kalendarz tegorocznych maratonów zaliczanych do naszego cyklu PP w Szosowych Maratonach Rowerowych 2019.
Będą to:

 • 27 kwietnia - Śrem, organizator Mariusz Staszak;
 • 19 maja - Pabianice, organizator Pabianickie Towarzystwo Cyklistów;
 • 2 czerwca - Łask, organizator KR Jastrzębie Łaskie;
 • 8 czerwca - Koźmin Wielkopolski, organizator Integracyjny Klub Sportowy „Spartakus” -  Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.;
 • 27 lipca - Zieleniec, organizator KK Ziemi Kłodzkiej;
 • 31 sierpnia - Choszczno, organizator PTTK Oddział Ziemi Choszczeńskiej.

Uchwalony został również Regulamin Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2019. Regulamin jest w zasadzie powtórzeniem zbioru zasad obowiązujących dotychczas. Rozszerzona została nieco lista kategorii wiekowych. Uwzględniliśmy wnioski najstarszych uczestników i wprowadzone zostały dodatkowe kategorie: M7A, M7B, M8+ oraz K7+. Uporządkowaliśmy też nieco klasyfikację generalną – szczegóły w załączonym Regulaminie.

Wkrótce pierwsi organizatorzy planują uruchomienie zapisów – wszystkich miłośników długodystansowej jazdy na rowerze serdecznie zapraszamy.”

Serdecznie pozdrawiam

Paweł Cichy