XI Koźmiński Maraton Rowerowy

Wszystkich zainteresowanych Naszą imprezą pragniemy poinformować, że trwają przygotowania organizacyjne do kolejnej edycji Koźmińskiego Maratonu Rowerowego.

Wydaje się, że zima nieco odpuściła i można zacząć planować własny kalendarz rowerowych wypraw, kolarskich wyścigów czy towarzyskich rajdów.

„Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.”, działająca przy IKS ,,Spartakus” w Koźminie Wlkp. ponownie zaprasza rowerowych sympatyków do wzięcia udziału w „XI Koźmińskim Maratonie Rowerowym”. Już dziś zarezerwujcie sobie sobotę 08.06.2019 r. Tradycyjnie w czasie trwania „Dni Koźmina Wlkp.”

Z jednej strony, nic nie tracąc z dawnego charakteru rodzinnej atmosfery i propozycji dla każdego, jednocześnie otwieramy się na nowe wyzwania. Podejmujemy się trudu organizacyjnego i dołączamy do cyklu imprez rozgrywanych w ramach Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2019.

Obok już tradycyjnych dystansów:

  • ok. 20 km Rodzinnego,
  • ok. 45 km Towarzysko/Rekreacyjnego (dawniej Średniego),
  • ok. 72,5 km Mini (dawniej Długiego).

Planujemy nowe dystanse:

  • Mega ok. 145 km,
  • Giga ok. 217,5 km.

Z ww. wyzwaniami muszą łączyć się pewne zmiany organizacyjne, o których nie omieszkamy w stosownym terminie poinformować. O działaniach w tym zakresie będziemy informować na naszej internetowej stronie i za pośrednictwem profilu facebookowego.

W nowym sezonie 2019 życzymy wszystkim zdrówka, realizacji swych celów i postanowień, a przede wszystkim wytchnienia od codziennych trosk za kierownicą własnego jednośladu!

Serdecznie pozdrawiamy!

Członkowie Amatorskiej Grupy Kolarskiej Koźmin Wlkp.